KaliroseY729974 KaliroseY729974
  • 03-11-2022
  • Mathematics
contestada

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Respuesta :

GracieannH771013 GracieannH771013
  • 03-11-2022

I got 7

7, it's the right answer

Answer Link

Otras preguntas

Determine the unit price to the nearest tenth of a cent, and then determine the better buy. Option A: 12 eggs for $2:30 or Option B: 18 eggs for $3.25
What is the product? enter your answer as a fraction, in simplified form, in the box. −1/4⋅(−6/11)?
The complement of an acute angle is always
write a mixed number that has a repeating decimal, and write the decimal using 2,3, and 4
100 shake = how many mass of the rocks???
What's the atomic mass unit of helium?
Hey can you help we with this thanks
what is the answer for this question-7x-2y=-13
what is 9/25 as an equivalent fraction and as a percent
One cab company charges a flat rate of $5.60 plus $2.05 per mile. If a person took the cab to the store and the total was $36.35, how many miles did it take to