Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
How did South Carolina respond to the attempt by Britain to gain more control over its colonies? Select the correct answer below. A. Although they opposed the n
Who has to approve the governor’s appointment of judges?
what can you learn from air and soil temperature
In which place are you likely to find the highest percentage of people employed in the tertiary sector?
Which step in the heroic journey is best conveyed by the passage below? Lenny Skutnik, a 28-year-old employee of the Congressional Budget Office, said: “It’s so
A cruise ship makes the 1,500-mile trip from London to Athens in 83 1 3 hours. If it travels 10 miles per hour FASTER on the return trip, the return trip will
Where did the first major military revolution of the American revolution take place
which fact best illustrates the role of manifest Dynasty in the US Mexican War
Plz very urgent I need help on this question
The distance from the crest of one wave to the crest of a successful wave is called A. Amplitude B. Frequency C. Wave height D. Wavelength