Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What is the amplitude of the sinusoidal function? 20 points Enter your answer in the box I got -4 but I don't know if that's right.
Which of these phrases is an examples of understatement
find the roots of the equation x^2+2x+5=0
After selecting the appropriate option, click the button, and then save to the appropriate file directory. Complete or incomplete sentence?
solve for x with a degree of 30 & side of 300ft
Gregory’s taxable income last year was $65,750. According to the tax table below, how much tax does he have to pay if he files with the “Single” status? A.) $
What is a lifestyle? A. the clothes and posessions that you purchase B. one or more options that require a decision C. people and places that surround you
And example of a Neolithic human use of familiar materials in new ways is
An organism has pink flowers because of the genotype RW. what will the phenotype ratio be if these two flowers were bred together? A. 1:2:1 B 2:1:1 C 0:4:0 D 2:
F(x)=x^2 what is g(x)