BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Please help me!! Will give brainlyist
Solve the following equation for : −4 + 8 = 24.
Plsssssssssss helppp meeeeeee plsssssss
4/6x2/3 simplified and in fraction form
Solve for in the diagram below. 110° K (8x + 30) =
A store buys shirts from their manufacturer for $12 each and sells them for 25% more than that. What is the price of buying a shirt at this store? tion
A high-speed train accelerates at a constant rate in a straight line. The speed of the train increases from 30 m/s to 42 m/s in 60 seconds. a) Calculate the cha
Need help. I don’t know how to do these problems need them by today .
what other countries had territory near the new United States​
What is the area of the circle in terms of pi?