BhaddieNeedsHelp BhaddieNeedsHelp
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

25 Points!!. $1.60 for 8 oz, (cheese)
What’s the unit price?

Respuesta :

jazzywazzy1804
jazzywazzy1804 jazzywazzy1804
  • 04-03-2021
The unit price is $0.20 per ounce or $3.20 per pound.
Answer Link

Otras preguntas

thought provoking questions
The great industrialists of the late nineteenth century praised unfettered free enterprise as they worked to eliminate competition. How can these apparently con
Which of these cultural influences dominated under the Great Mughals? a. Hindu b. Persian c. Mongol d. Turkish
which of these is a biotic component of an environment?
how many ounces in a shot
for which of these scenarios is total internal reflection possible?
according to the enotes, _____________ certification of your company can prove to other companies that your company is committed to sustainability at an organiz
how many bones in the human body
what are the first two lines of the song easter parade
11×11=4 22×22=16 33×33=?