ezzie121305
ezzie121305
02-03-2021
Mathematics
contestada
what’s the answer? (picture)
Respuesta :
Parisblack14
Parisblack14
02-03-2021
I think it would be B i’m sorry if it’s wrong have a good day!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 59+ )
Otras preguntas
Which of the following statements about communication is most accurate? A. Most body language is related to emotions and attitudes. B. Business letters
Gretchen made $56,750 last year. She paid $1,200 in student loan interest and made a $3,000 contribution to her IRA. On her federal tax return, she will claim $
Theos mom bought an eight pack of juice boxes at the store for $4 find the unit rate for the juice boxes
what were the three things japanese borrowed from korea and chine
What types of individuals in a population are represented by the two ends of a bell curve ?
Michaela purchases a box of cereal for $3.95, chicken for $5.99, orange juice for 2.10$, and a loaf of bread for $1.05. She has $15 with her. Which esimate is m
In triangle ABC , angle A is a right angle and angle B = 45. If AB = 19 feet, what is BC?
What's the most important factor in determining an elements place in the periodic table?
A car seller buys a car from a manufacturer for $8,000. He increases the cost by 6 percent. What is the markup value?
Yolanda is buying supplies for school. she buys n packages of pencils at $1.40 and m pads of paper at 1.20 each. what does each term in the expression 1.4n 1.2m