w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

Which statement best illustrates Siddhartha Gautama’s view toward wealth?
The Aryan migration began its spread into India through the Indus River Valley mainly because that area
6000 pounds / day =ton/week
Describe the relationship that existed between the French and the American Indians living in North America.
what is the purpose or main goal for the care provided by rehabilitation facilities?
equivalent ratio for 12/9
q + (-9) = 12 What is q?
sami ordered 132 dresses for her store .what is 132 rounded to the nearest ten?
A serum is being given to a patient to desensitize the patient for allergies. Each week the dosage is increased by 0.01 centiliters (cL). If the patient receive
11 more than twice a number x