loitammahish loitammahish
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

help pslslslsllsllslsllsllslslsllsllsls​

help pslslslsllsllslsllsllslslsllsllsls class=

Respuesta :

ssjjrrjj
ssjjrrjj ssjjrrjj
  • 02-12-2020

Answer:

1. c

2. b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Eating more of which food is a sure way to consume more phytochemicals?.
How did advancements in mathematics most influence Renaissance architecture? Graphs were used for creating decorations on buildings. Algebra led to the inventio
.......................................................................
When creating your final landscape garden plan one should avoid the 'rookie' mistake of:_________ a) using colored pencils to highlight individual landscape ele
how does the refrigerator facilitie in the kitchen works​
which of the following best describes the trip up the missouri river
you need 3/4 of ribbon for one gift box. you have 3 yards of ribbon. how many gift boxes do you have ribbon for?
MARKING AS BRAINLIEST LAST ATTEMPT! ( How did the constitution guard against tyranny )
Tennessee Bounce Parties charges $20 per hour plus $80 for an inflatable rental. Jump Jump Bounce charges $30 per hour plus $30 for an inflatable rental. At a c
Can someone help me with this math question? I'll give brainly!